Pride in Battle

Poprzedni mecz - 13.02.2017

Vitality Stadium; godz. 21:00

AFC Bournemouth
0 : 2
AFC Bournemouth
AFC Bournemouth
Manchester City

Następny mecz
FA Cup - 01.03.2017

Etihad Stadium; godz 20:45

Manchester City
:
Huddersfield Town
Manchester City
Huddersfield Town

Następny mecz - 05.03.2017

Stadium of Light; godz. 17:00

Sunderland AFC
:
Sunderland AFC
Sunderland AFC
Manchester City

Właściciel klubu

Abu Dhabi Group 
 
 
 
Jest to grupa irackich handlowych kompanii biznesowych. Abu Dhabi co. zostało założone w 1993 roku i rozszerzyło się do kilku kompanii handlowych specjalizujących się w określonych rodzajach biznesu. Abu Dhabi Group posiada sieć biur, sklepów i magazynów w Bagdadzie i innych miastach kluczowych dla interesów Grupy. AD Group wyróżnia się doświadczeniem zdobytym na przestrzeni wielu lat, znakomitym zarządzaniem, profesjonalną obsługą i skutecznością w osiąganiu oczekiwanych sukcesów. Abu Dhabi Grorup posiada kompanie poza Irakiem , dwie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich , oraz jedną w Kanadzie.

Misja Abu Dhabi Group - Skupienie się na jak najlepszych osiągach w celu zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu i wykorzystaniu wszystkich możliwości rozwoju różnego rodzaju technologii. Do realizacji misji Abu Dhabi Group stara się maksymalnie wykorzystywać swoje doświadczenie i umiejętności, tak aby w pełni korzystać ze zdobyczy nauki.

dr. Sulaiman Al-Fahim - Urodzony w 1977 roku w Dubaju, Al-Fahim w bardzo młodym wieku został wysłany na głębokie wody biznesu. Już w wieku 11 lat Al-Fahim po zajęciach szkolnych pracował w aptece swego ojca. W wieku 14 lat młody Sulaiman zaczął inwestować na giełdzie używając przy tej okazji nazwiska swojej matki (ograniczenia wiekowe na giełdzie). Mając 18 lat Al-Fahim założył "Sulaiman Al-Fahim Group" , która finansowała sport i edukację w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W 1998roku Al-Fahim został osierocony. W fatalnym wypadku samochodowym niedaleko Lotniska w Dubaju zginęli jego rodzice, oraz młodszy brat. Sulaiman w celu rozpoczęcia nowego życia wyjechał do USA, gdzie zdobył wykształcenie w szkole biznesu American University w Waszyngtonie.

Sulaiman Al-Fahim jest fanem Al Ain'a i telewizji Al-Jazeera. Wielokrotnie wyróżniany był różnego rodzaju nagrodami (głównie biznesowymi). Od 2003roku jest żonaty.

Al-Fahim jest założycielem telewizyjnego kanału biznesowego "Hydra Executives" , który rozpoczyna swoją działalność od jesieni 2008roku , a pokazywany będzie w Real Estate TV w Wielkiej Brytanii i Irandii.