Pride in Battle

Poprzedni mecz - 13.02.2017

Vitality Stadium; godz. 21:00

AFC Bournemouth
0 : 2
AFC Bournemouth
AFC Bournemouth
Manchester City

Następny mecz
FA Cup - 01.03.2017

Etihad Stadium; godz 20:45

Manchester City
:
Huddersfield Town
Manchester City
Huddersfield Town

Następny mecz - 05.03.2017

Stadium of Light; godz. 17:00

Sunderland AFC
:
Sunderland AFC
Sunderland AFC
Manchester City

Walker i Rose: kierunek Manchester?

Walker i Rose: kierunek Manchester?

Autor: Tru

2 komentarzy

Oba kluby z Manchesteru zainteresowane są sprowadzeniem bocznych obrońców Tottenhamu i reprezentacji Anglii, jednak by wyciągnąć ich ze stolicy, muszą liczyć się z wydaniem naprawdę sporych pieniędzy.

Zarówno Manchester United jak i Manchester City mocno rozglądają się za bocznymi obrońcami. W zespole Jose Mourinho po prawej stronie defensywy biega Antonio Valencia, czyli nominalny skrzydłowy, zaś Pep Guardiola chce odmłodzić boki, które obsadzone są piłkarzami po trzydziestce. Jak donosi The Sun, obaj trenerzy zagięli parol nie na jednego, ale dwóch bocznych obrońców lokalnego rywala – Tottenhamu Hotspur.

Mowa o Kyle’u Walkerze i Dannym Rose, którzy rozgrywają bardzo dobry sezon i są łakomym kąskiem nie tylko ze względu na swoje umiejętności i doświadczenie w Premier League, ale także ze względu na to, że są Anglikami. Obaj wcale nie tak dawno podpisali z Kogutami długoterminowe kontrakty, przez co Czerwone Diabły i The Citizens muszą liczyć się z tym, że ich sprowadzenie będzie wiązało się ze sporymi kosztami.

Angielski dziennik donosi, że Jose Mourinho jest gotów wydać do 60 milionów funtów za Walkera i Rose’a, zaś w negocjacjach wcale gorszy ma nie być Guardiola, również mocno zainteresowany tymi piłkarzami.

Źródło: The Sun


Komentarze

tekondo

tekondo

O tak szczegolnie Walker to jest moje marzenie jak dla mnie TOP3 PO na swiecie. Silny szybki potezne uderzenie nie do przepchnienia agresywny cos pieknego ale wydaje mi sie ze nie bedzie chcial opuszczac Totkow

10.01.2017; 20:21
bob

bob

Obydwaj sa szybcy, silni i waleczni, i ogólnie swietni, z resztą tak samo jak i cała obrona Tottenhamu. Trzeba spróbować ich sprowadzić albo przynajmniej utrudnić ich pozyskanie przez United. Jeśli można byłoby sprowadzić tylko jednego z nich to wybralbym Rose'a.

10.01.2017; 22:17