Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Wracamy do gry
2 października 2018; 20:58, scarlet

O tym, że w lidze Mistrzów nie ma łatwych przeciwników mogli się dzisiaj przekonać podopieczni Pepa Guardioli. Mimo przygniatającej przewagi i kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki Obywatele długo męczyli się z debiutującym w Champions League TSG 1899 Hoffenheim.

Już w pierwszej minucie spotkania nieuwaga defensorów The Citizens skończyła się stratą bramki. W prawdzie na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać, bo jedynie 8 minut, ale potem zaczęło się przysłowiowe „waleniem głowom w mur”. Optyczna przewaga nie przekładała się na bramki.

Zbawienna dla Obywateli okazała się dopiero 87 minuty, kiedy to niezawodny David Silva wpakował piłkę do bramki obok rozpaczliwie interweniującego goalkeepera gospodarzy.

Manchester City wywozi z Hoffenheim ciężko wywalczone 3 punkty i po porażce w pierwszym spotkaniu z Olympique Lyon wraca do gry.

Spotkania na Rhein- Neckar Arenie nie będzie miło wspominał Ilkay Gündogan. Reprezentant Niemiec doznał kontuzji i 75 minucie meczu musiał opuścić plac gry.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) - Akpoguma, Hoogma, S. Posch – Grillitsch (82 Bittencourt) - Kadeřábek, Demirbay, Brenet -  Szalai (54. Kramarić), Joelinton, Belfodil.

Rezerwowi: Kobel - Bittencourt, Kramarić, Grifo, Nelson, Hack.

Manchester City F.C.: Ederson - Walker, Kompany (C), Laporte, Otamendi (64. Stones) - Gündoğan (68. B. Silva), Fernandinho, D. Silva - Sané, Agüero, Sterling (75. Mahrez).

Rezerwowi: Muric - Danilo, Stones, Zinčenko, Jesus, Mahrez, B. Silva.

3 października 2018; 15:21
Bardzo ważne zwycięstwo bo mogłoby być nieciekawie. Aguero i Silva ludzie którzy grają u nas minimum 7lat ratują nam.skórę. teraz Anfield kolejny niezwykle ważny mecz
3 października 2018; 10:17
...oby na derby z United! A dzis....zwycięzców się nie sądzi..liczą się 3 pkt!!
2 października 2018; 23:49
Wracamy do gry ale KDB brakuje bardzo....nie ma w drużynie tego spokoju i automatyzmu
. Wiec niech wraca jak najszybciej!!
2 października 2018; 23:47
Efekt nowej miotły to klasyka gatunku. Imo to się zdarza w 90% przypadków w Anglii, przypominacie sobie historię, kiedy nagle zespół zaczął grać słabiej po zmianie trenera przez 5-6 spotkań? To ciekawe.
2 października 2018; 23:41
@RoYaL Wiesz czego nie lubię? Efektu nowej miotły. Przychodzi nowy trener, a zawodnicy, którzy grali do tej pory piach, z miejsca zaczynają grać na wyższym poziomie. Wolałbym żeby City rozjechał zdechłe United Jose niż stanął naprzeciw United świeżo po przejęciu np. przez Zidane i musiał się z nimi męczyć. Takie zaś 5-0 to by było coś...
2 października 2018; 23:26
To chyba dobrze nie?
2 października 2018; 23:17
United- ponoć kolejny beznadziejny mecz. Zaczynam się martwić, że Jose nie dotrwa na stanowisku do derbów...
2 października 2018; 23:02
Brakuje świeżości w środku pola, to oczywiste.
2 października 2018; 22:55
Lyon vs Szachtar remis 2:2 idealnie pod nas :D
2 października 2018; 22:52
Kogo jak kogo ale bez silvy nie wyobrażam sobie kreacji u nas w zespole. Nawet jak grał Kevin to sam nie dawał rady. David to jest mózg najlepszy rozgrywający na równi z Iniesta. Piłkarz kompletny. Nie ma drugiego takiego u nas. To co dzisiaj wyprawia to magia . Jak Barca da 50 baniek za gundo powinniśmy to sprzedać. A w jego miejsce ściągnąć jakiegoś piłkarza na wzór Davida bo z obecnej ekipy nikt nie potrafi wejść w jego buty
2 października 2018; 22:18
Nie może być głupich strat jak ferna gundo czy sterl8ng . My tu hihi haha a lyondostaje w dupe 0.2
2 października 2018; 22:13
Stara gwardia ciągle zdolna do przechylania szali zwycięstwa na korzyść Manchesteru City. Liczę, że zwycięstwo w tanich okolicznościach da pozytywny power na arcytrudny wyjazd na Anfield. No, ale skoro Chelsea się im postawiła, to tym bardziej my nie możemy tracić ducha.
2 października 2018; 21:26
Mecz do zapomnienia, najważniejsze 3pkt. Teraz myślami chyba wszyscy już na Anfield :D
2 października 2018; 21:13
Ten sędzia... W niedziele duże meczecho sie szykuje i stać nas na wygraną w tym meczu wszystko się może zdażyć po 4;0 lub odwrotnie
2 października 2018; 21:10