Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Wenger oczekuje awansu do finału
20 kwietnia 2017; 19:40, Ambiwalentny

Arsene Wenger zapytany o nadchodzący półfinał Pucharu Anglii nie ukrywał, że jego zespół nie czuje się pewny siebie przed starciem z Obywatelami.

67-latek znajduje się obecnie pod ostrzałem, zarówno ze strony kibiców jak i dziennikarzy, z powodu kiepskich rezultatów osiąganych przez Arsenalu w końcówce sezonu. Mimo to Francuz stwierdził, że jest bardzo bliski przedłużenia swojego kontraktu z klubem z Emirates o kolejne 2 lata.

Ponieważ Puchar Anglii to jedyne rozgrywki, w których Arsenal w tym sezonie ma jeszcze szanse na puchar, a Wenger wierzy, że jego zespołowi uda się wyeliminować The Citizens i awansować do finału rozgrywek.

- To czego oczekujesz będąc już w półfinale, to awans do finału- stwierdził Francuz.

- Pamiętam swój pierwszy raz, kiedy mierzyliśmy się na Villa Park z Wolverhamptonem. Właśnie wtedy zrozumiałem jak wielkim klubem jest Arsenal.

- Myślę, że zespół jest skoncentrowany i mocno zmotywowany. Może nie maksymalnie pewny siebie, ale jest to z pewnością dobra okazja jak bardzo gotowi jesteśmy by walczyć, ponieważ jest to nasza ostatnia szansa na jakiś tytuł w tym sezonie.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(0)