Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Uli Hoeneß wciąż rozważa pozyskanie Sane.
27 września 2019; 15:25, iamblue

Pomimo wielu zabiegań Bayernu Monachium o pozyskanie skrzydłowego Manchesteru City, mistrzowie Niemiec odpuścili, gdy Leroy Sane doznał poważnej kontuzji w meczu z Liverpoolem o Tarczę Wspólnoty. Jednakże prezydent Bayernu, Uli Hoeneß zdementował plotki mówiące o rezygnacji z dalszych prób pozyskania Sane. 

- Byliśmy bardzo zainteresowani. Prowadziliśmy z nim rozmowy, ale jego okropna kontuzja zmusiła nas do ich zawieszenia; powiedział Hoeneß w wywiadzie dla Planet Futbol

- Teraz musimy czekać i obserwować jego rehabilitację. Myślę , że w styczniu lub lutym, pewne osoby znowu będą musiałby usiąść przy jednym stole i wtedy zdecydujemy co robić dalej.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(1)
Serio, teraz już myślę, że interesują się nim tylko dlatego, że jest Niemcem. Nie rozumiem po co on tam jest, skoro Coutinho tworzy świetny duet z Lewym. Tak to ściągną piłkarza bez formy po ciężkiej kontuzji, który przez długi czas będzie szukał rytmu meczowego i nie wiadomo czy nie złapie kolejnej w między czasie. Tam jednak zarządzają *****e.
30 września 2019; 16:17