Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Toure dołączy do Pellegriniego w West Hamie?
9 czerwca 2018; 15:01, MCFC89

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że były pomocnik Manchesteru City, Yaya Toure, w sezonie 2018/19 wciąż będzie występował na boiskach Premier League.

Zawodnik pochodzący z Wybrzeża Kości Słoniowej jest podobno skłonny podpisać kontrakt z jednym z czołowych angielskich zespołów, pobierając wynagrodzenie w wysokości 1 funta tygodniowo.

Spekuluje się, że swoją ofertę przedstawił zawodnikowi londyński West Ham United, gdzie funkcję trenera objął Manuel Pellegrini, który miał okazję pracować z Toure w barwach City.

Pod wodzą Chilijczyka, Toure święcił najlepszy okres w swojej karierze, strzelając 24 bramki w sezonie 2013/14, gdy klub zdobył mistrzostwo Premier League. 

Na początku tego tygodnia Toure udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi sugerując, że Pep Guardiola dyskryminuje graczy pochodzenia afrykańskiego, o czym świadczy fakt, że w minionym sezonie rozegrał tylko jeden mecz w Premier League.

Źródło: www.skysports.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(3)
Wypowiedzią na temat Pepa strzelił sobie w oko.A swoją drogą Fajnie będzie znowu zobaczyć Manuela na City of Manchester;)
12 czerwca 2018; 00:21
Zostając na jeszcze jeden sezon wiedział na co się pisze wiedział że za dużo nie pogra =D Teraz wioche robi...
11 czerwca 2018; 13:45
Jego wybór
10 czerwca 2018; 22:00