Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Składy na mecz z Leicester City
6 maja 2019; 13:13, scarlet

Dzisiaj o 21:00 rozegrany zostanie ostatni mecz przedostatniej kolejki Premier Legue w sezonie 2018/19.

Podczas gdy popularne Lisy Brendana Rodgersa praktycznie nie mają już nic do wygrania ani do stracenia to dla podopiecznych Pepa Guardioli może być to starcie decydujące o tym, kto na koniec sezonu założy koronę przysługującej najlepszej drużynie w ojczyźnie futbolu.

Oto jakimi składami rozpoczną to spotkanie obie drużyny i kto będzie zmuszony początek meczu oglądać z ławki rezerwowych:

Manchester City: Edreson, Walker, Kompany, Laporte, ZInchenko, Gündogan, Silva, Foden, Bernardo, Sterling Agüero

Rezerwowi: Muric, Danilo, Stones, Sane, Mahrez, Otamendi, Jesus

Leicester City: Schmeichel, Ricardo, Evans, Maquire, Chiwell, Ndidi, Tielemans, Chouhdury, Albrighton, Maddison, Vardy

Rezerwowi: Ward, MOrgan, Fuchs, Mendy, Barnes, Gray, Iheanacho

Sędziowie: Dean – West, Robathan

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(189)
Brighton to na szczęście nie Leicester, choć to jest piłka i nikogo nie można lekceważyć. Generalnie z ostatnich spotkań to teoretycznie najsłabszy rywal. Było przecież Crystal Palace, Tottenham, Manchester United, Burnley i Leicester. Palace i Burnley może nie mają takiej renomy, ale to piekielnie niebezpieczne zespoły- zwłaszcza u siebie. Leicester pod Rodgersem to drużyna pokroju Wolverhampton. Musimy to wygrać. Mamy doświadczenie poprzednich Mistrzostw- 2012, 2014, które to były pieczętowane w ostatnich kolejkach po wygranych
7 maja 2019; 00:23
Prawda jest taka, że wygrywamy najtrudniejszy mecz. Ale najtrudniejsza będzie niedziela, trzeba dać z siebie wszystko, żeby to zapieczętować.
6 maja 2019; 23:52
Dokładnie, czy my kiedykolwiek wypowiedzieliśmy coś złego o Salahu, Mane albo Van Dijku? Przypominam sobie Milnera, ale to zasłużenie oberwał.
6 maja 2019; 23:51
Spokojnie, na lfc.pl gorzej niż na chlewie devilpage.pl ;) Rozpykać to Brighton 3-0 w niedzielę, zabrać puchar i 18 kolejny ;)
6 maja 2019; 23:49
@Kopara13 też sobie właśnie czytam lfc i ich punkty IQ można policzyć na palcach. Kompany to według nich "Dzban z lotniskiem zamiast czoła" xd pozdrawiam YNWA- you will never win anything
6 maja 2019; 23:30
A Na Devilpage cieszą się jakby United zdobyło mistrza :D
6 maja 2019; 23:27
Na LFC.pl piszą ze Kelechi specjalnie zmarnował sytuacje w końcówce hahah ogólnie taki ból dvpska tam jest że masakra :D
6 maja 2019; 23:14
Boże co za niesamowity zloty strzal zlotego kapitana Kompanego.Bez niego to juz nie bedzie to samo.Oby on Aguero i Silva najdluzej grali w city nawet jak beda bez formy.ZYWE LEGENDY!!!!
6 maja 2019; 23:11
David po tym sezonie faktycznie powinien iść do Azji zrobił swoje wielka kariera gracz i człowiek ale myśle że juz czas w chwale odejść
6 maja 2019; 23:04
W morde jeża klaszcze na stojąco cały czas bramka miodzio kapitanowi jak nikomu innemu sie należała. Teraz Wygrac z Brighton i z głowy bo na Wolves nie licze mimo że graja na prawde dobra piłke. Pierwsza zasada licz na siebie a nie na innych
6 maja 2019; 23:03
Co jak co, ale jak nasze trójka Aguero, David i Kompany odejdą bez pięknego pożegnania to zawiode się na zarządzie, kibicach City
6 maja 2019; 23:01
Mój ulubiony to Aguero ex aequo z Fodenem. Kiedyś napiszę też o innych z innych klubów, a teraz cieszmy się chwilą i piękna bramka Vinniego. Dla takich akcji tu został. Sam pierwszy przyznaje ze:
1. Przed strzałem mówiłem nie strzelaj!, Nie strzelaj! A tu kandydat do bramki sezonu.
2. Chciałem go sprzedać przed sezonem bo myślałem że nie da rady przez kontuzje wiek i częstotliwość. Zdarzały mu się błędy ale w najważniejszym momencie nie zawiódł. Dziękujemy Vinnie nasza żywa Legenda!
6 maja 2019; 23:01
Bezkitu mnie też w gardle zacisnęło xd Kochamy Cie Vincent wszyscy! <3
6 maja 2019; 23:01
Jak mu nie postawią pomnika przed stadionem to ja nie wiem po prostu. Ma być co najmniej 50-cio metrowy.
6 maja 2019; 23:00
***** to jest ikona. Yayi ciulnij pomnik to ciekawe co zrobi A vincentowi jak odejdzie
6 maja 2019; 23:00
Klaszczemy! A jak!
6 maja 2019; 23:00
Bałem się tego wieczora, ale na szczęście pójdę spać szczęśliwy