Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Silva może opuścić City
26 maja 2019; 10:00, scarlet

David Silva rozważa opuszczenie Manchesteru City. 33- latek właśnie ukończył dziewiąty sezon grając na Etihad Stadium i walnie przyczynił się do zdobycia przez Obywateli wielu tytułów, w tym poczwórnej korony w historycznej dla drużyny z niebieskiej części Manchesteru ubiegłej kampanii, ale jak donosi The Sun, kariera filigranowego pomocnika w Anglii może już tego lata dobiec końca.

Angielski dziennik poinformował dzisiaj, że popularny El Mago otrzymał lukratywną opiewającą na 12 mln funtów 2- letnią ofertę z Kataru. Mimo że kontrakt reprezentanta Hiszpanii ze Sky Blues wygasa dopiero za rok, to poważnie zastanawia się on nad zmianą otoczenia.

The Sun cytuje wypowiedź osoby zbliżonej do Manchesteru City:

- Byłoby prawdziwym szokiem, gdyby David odszedł, ale otrzymał świetną ofertę i zastanawia się nad tym. W tej chwili jest bardziej skłonny odejść niż zostać.

Kierownictwo Manchesteru City rzekomo planuje przyszły sezon już bez Davida Silva i zastanawia się nad sprowadzeniem w jego miejsce Youri Tielemansa z AS Monaco, który wyceniany jest na 40 mln funtów.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(5)
No cóż. Lata lecą...
26 maja 2019; 18:13
Ja bym sie jednak postaral, gdyby odszedl. Taki Liverpool ma 6 pomocnikow I nikt nie narzeka.
26 maja 2019; 13:45
Jest czas gdzie można wybierać w zamiennikach fekir i bruno
26 maja 2019; 13:37
Jeżeli chce odejść to katarczycy zapłacą z 10-15 mln f. Mimo wieku jest to maszyna i wirtuoz . Lepiej katar niż gdzieś w konkurencji .
26 maja 2019; 13:36
Jeśli Gundo zostaje to nie widzę dużej potrzeby sprowadzania nikogo na pozycję Silvy. Bardziej trzeba się skupić na Rodrim bo znowu bedziemy grali pół sezonu bez przecinaka.
26 maja 2019; 13:33