Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Pierwszy krok w stronę obrony trofeum wykonany
25 września 2018; 22:50, MCFC89

Manchester City wykonał pierwszy krok w stronę obrony wywalczonego w minionym sezonie trofeum Carabao Cup.

W swoim pierwszym spotkaniu, podopieczni Pepa Guardioli pokonali na wyjeździe 3- ligowy Oxford United 3:0.

Bramki dla grającego w nieco eksperymentalnym składzie zespołu Obywateli zdobywali Gabriel Jesus, Riyad Mahrez oraz Phil Foden.

Oxford United - Manchester City 0:3 (0:1)
0:1 Jesus 36'
0:2 Mahrez 78'
0:3 Foden 90'

Manchester City: Muric - Kompany, Otamendi, Stones, Danilo - Foden, Silva (Gündogan 63'), Zinchenko, Mahrez (Bernabe 85'), Gabriel Jesus, Diaz (Sterling 55')

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(38)
Jakieś rozwiązanie to jest ale Pep w życiu tak nie zagra, prędzej City zagra tak jak Mourinho przejmie stery czyli mam nadzieję że nigdy
27 września 2018; 06:14
Zawsze też interesowało mnie- czy Pep nie mógłby spróbować zaskoczyć Kloppa. Jak będzie grał City bowiem Liverpool wie i bardzo mu to odpowiada. A czy raz nie można by spróbować trochę ich zamurowac? Dajmy na to wychodzimy na nich piątką obrońców ( Walker, Kompany, Otamendi, Laporte, Danilo ) i dwoma defensywnymi pomocnikami- Delph i Fernandinho...
27 września 2018; 05:04
Ciekawe czy Walker dałby radę dobrze zagrać na lewej obronie. Danilo zagrałby zaś na swojej preferowanej prawej stronie. Chodzi mi o to że postrzegam Danilo jako trochę słabszego obrońcę od Walkera i może lepiej aby na mecz z Liverpoolem miał jak najbardziej optymalne warunki do wywiązania się że swoich obowiązków
27 września 2018; 04:50
Royal daj spokój, jakim składem wyszedł Liverpool i jaki mają stosunek do pucharów. Chelsea zawsze miała mocniejszą psychę od nas, a my wyjdziemy bez De Bruyne i Mendy'ego. Już to widzę!
27 września 2018; 00:52
Złamanie kości śródstopia to jest 3-4 miesiące out.
27 września 2018; 00:49
To się okaże czy rzetelne ale że badania przechodzi to jest pewne na 100 %
27 września 2018; 00:31
Od biedy jest jeszcze Danilo. Wolę go na lewej obronie niż Zinchenke/Delpha. Na pewno żaden z tych dwóch na Liverpool
26 września 2018; 23:21
Ciekawe kiedy jakieś dokładne info
26 września 2018; 23:20
Na szczęście to nie jest problem z kolanem , ale niestety jest podejrzenie złamania kości srodstospia
26 września 2018; 23:17
Mendy poleciał do Francji na badania
26 września 2018; 23:11
No właśnie, co się dzieje z Mendym?
26 września 2018; 23:06
Oby to nie był casus Reusa. W takim wypadku oby klub dysponował klauzulą pierwokupu za Angelino, bo Zinchenko nawet z Oxford walił babole w defensywie, a o Delphie to od Ligi Mistrzów nie możemy zapomnieć
26 września 2018; 23:03
Royal nie tylko Ciebie to martwi, bo tak ładnie zaczął sezon a tu pech....
26 września 2018; 22:55
Brawo Chelsea. Liverpool sprowadzony na ziemię. Oby jeszcze w weekend dostali łomot
26 września 2018; 22:54
Mnie martwi jedna rzecz co jest z Mendy jakaś poważna kontuzja ktoś coś wie? Dzisiaj nawet nie trenował
26 września 2018; 22:52
Widzicie jak Chelsea potrafiła wygrac na Anfield to my też damy rade
26 września 2018; 22:46
Ogólnie dziś się działo w Piłkarskim świecie, Sancho dziś z Asysta i Bramką, ogólnie dużo niespodzianek dziś :-)
26 września 2018; 22:46
No Chelsea pokazała że Liverpool da się pokonać i mamy jednego rywala mniej w walce o trofeum bo Chelsea się mniej obawiałem niż Liverpoolu jako ewentualnego rywala w kolejnych rundach
26 września 2018; 22:41
Odpadnięcie Liverpoolu to chyba dobra dla nas informacja? Zawsze lepiej na nich nie trafić. Ja bym chciał dla City w następnej rundzie Bournemouth ( że względu na Boruca ) albo West Ham ( że względu na Pellegriniego )
26 września 2018; 22:40
Brawo Chelsea