Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Philippe Sandler blisko Anderlechtu
8 lipca 2019; 17:38, AlexForest99

Jak podaje belgijski portal Het Laatste Nieuws, Anderlecht przymierza się do wypożyczenia Philippe'a Sandlera. Transakcja ma duże szanse na powodzenie.

Przypomnijmy, że młody Holender dołączył do zespołu rok temu z PEC Zwolle za 2,5 mln euro. Dla zespołu Pepa Guardioli rozegrał zaledwie 2 spotkania, w tym tylko jedno w pełnym wymiarze czasowym.

Relacje na linii Anderlecht — Manchester City stają się coraz lepsze, głównie za sprawą objęcia posady menadżera przez Vincenta Kompanego. Prawdopodobnie 22-letni obrońca nie jest jedynym zawodnikiem, który jest w kręgu zainteresowania belgijskiego klubu.

 

Źródło: www.hln.be / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(2)
Mam nadzieję że odpali teraz bo potem już nie ma czasu. Wróci jako 23 letni stoper. Wiem że się rozwinie ale u nas wtedy też musi dostawać szanse. Będą z niego ludzie ale potrzeba jeszcze czasu. Niech pogra fajnie tak żeby wartość mu skoczyła my go zostawimy i prawdopodobnie w przyszlosci witamy na ŚO z Garcia.
9 lipca 2019; 02:06
Niech pójdzie i gra, dobrze dla niego. Nie żebym go nie lubił, ale szkoda żeby siedział na ławie w takim młodym wieku. Anderlecht to dobre miejsce, szczególnie, że będzie się uczył od Vinniego.
8 lipca 2019; 23:50