Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Pep odpowiada Pogbie
4 grudnia 2017; 20:39, Ambiwalentny

W ostatnich dniach Paul Pogba udzielił wywiadu, w którym zażartował, że jego zespołowi byłoby łatwiej wygrać zbliżający się derbowy pojedynek, gdyby któryś z czołowych piłkarzy Obywateli doznał kontuzji.

Słowa te odbiły się szerokim echem w Anglii i jak łatwo zgadnąć, wzbudziły wiele kontrowersji. Wielu kibiców The Citizens wskazuje z satysfakcją, iż Pogbę za wypowiedziane słowa dopadła karma, gdyż Francuz w meczu z Arsenalem zobaczył czerwoną kartkę i nie zagra w derbach Manchesteru.

Do wypowiedzi gwiazdy Czerwonych Diabłów postanowił ustosunkować się także Pep Guardiola.

Słowa Francuza zszokowały nieco Guardiolę, który poza życzeniem zdrowia swoim zawodnikom,  wyraził smutek z powodu absencji pomocnika.

- Mam nadzieję, że nikt nie dozna kontuzji - powiedział zmieszany Pep.

- Chciałbym, żeby Paul Pogba mógł zagrać, ponieważ lubię mierzyć się z zespołami w ich najsilniejszych składach. To pokazuje, czy my jesteśmy odpowiednio mocni by ich pokonać.

- Jestem pewien, że po prostu źle się wyraził i nie życzy żadnemu z naszych zawodników odniesienia kontuzji.

Do derbowego pojedynku The Citizens przystąpią z 8 punktową przewagą nad drużyną Jose Mourinho, więc nawet w przypadku porażki wciąż pozostaną liderem Premier League.

Trudno jednak wyobrazić sobie, by pozbawione swojej największej gwiazdy Czerwone Diabły były w stanie zatrzymać rozpędzony Manchester City, który pozostaje od początku sezonu niepokonany we wszystkich rozgrywkach.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(3)
Życzył źle City i nie zagra z nami przez własną głupotę :D
5 grudnia 2017; 19:05
To ze Pogba wyglada i zachowuje sie jak małpa (cieszynki, fryzury, ubior itd.) to bylo wiadome od dawna, teraz jeszcze wyszedl fakt ze i w glowie to on za duzo nie ma. Pilkarz moze i swietny ale sympatii to on nie wzbudza, nawet tych neutralnych kibicow
5 grudnia 2017; 14:59
Widzicie frustracje graczy i kibicow United. Oni piszą na innych forach że Pogba powiedział na głos to co oni myślą. Piszą również że gdyby sytuacja była odwrotna to któryś z naszych powiedział by coś podobnego. Lecz gracze City nie powiedzieli jak na razie nic takiego a był czas że też mieli 8 punktów straty ale nie byli chamami jak ten pożal się Boże grajek i nie życzyli nikomu takich rzeczy. To mówi jakim ten pajac jest człowiekiem a postawa kibiców jakimi oni są. Żal mi ich. Mam nadzieję że inni kibice United są ludźmi na wyższym poziomie intelektualnym niż ci co nie widzą nic złego w wypowiedzi tego napuszonego będzwała który po przyjściu do PL zobaczył że to nie jest włoska liga gdzie był gwiazdą ale że tu trzeba na miano gwiazdy zasłużyć. Nie ma nic za darmo.
5 grudnia 2017; 12:55