Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Pech nie opuszcza Obywateli
21 sierpnia 2018; 12:55, scarlet

Na dzisiejszym treningu rezerwowy bramkarz Manchesteru City Claudio Bravo doznał bolesnej kontuzji ścięgna Achillesa.

Chilijski Goalkeeper przeszedł już badania, które wykazały naderwanie w Achillesa w lewej nodze.

We czwartek wyleci on na dalsze, szczegółowe badania i konsultacje do Barcelony, po których dowiemy się jak poważny jest to uraz oraz na jaki okres czasu Pep Guardiola będzie musiał zrezygnować z usług „drugiego” bramkarza Obywateli.  

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(14)
bob
Tak jak cenię Pepa za stworzenie obecnej mistrzowskiej drużyny tak uważam, że zastąpienie Joe Harta delikatnym Claudio Bravo za nieporozumienie. Claudio Bravo w drużynie mistrza Anglii to pomyłka, jednak nie życzyłem mu kontuzji.
22 sierpnia 2018; 23:04
To akurat nie moje posty, więc nie będę wcielać się w adwokata autorów. Mogę jedynie za siebie wyjaśnić, że pisząc o Harcie w kontekście kontuzji Bravo, miałem na myśli nieuchronnosc. Czyli skoro już musiało dojść do kontuzji Bravo, to lepiej by sprawa wyszła paręnaście dni wcześniej, bo wtedy jeszcze był Hart i nie trzeba było by się martwić o zastępcę dla Edersona. Tak okienko jest już zamknięte i zostaniemy z niedoświadczonym Grimshawem.
22 sierpnia 2018; 22:09
"Szkoda tylko,że Bravo nie dostał kontuzji jak był Hart...." i "Claudio Bravo to same problemy. On zwyczajnie nie nadaje się do gry w Anglii, za miękki na to jest. Najlepiej byłoby się go pozbyć i znaleźć normalnego zmiennika dla Edersona." jako normalne komentarze na wieść o co najmniej półrocznej kontuzji zawodnika.
22 sierpnia 2018; 20:42
@pawel39 Na tej zasadzie to lepiej nic nie pisać, a strona padnie, bo nikt nie będzie niczego komentował. Pisanie o "raczysku" jest zaś nadinterpretacja i brakiem logiki. Żaden z kibiców City nie będzie życzył kontuzji Bravo choćby z tego powodu, że jest to sprzeczne z interesem klubu. Bo jeśli coś stanie się w trakcie sezonu Edersonowi, to nikt nie chce by Grimshaw stanowił o naszych losach. A to, że Hart ma wciąż wyższe notowania u fanów niż Bravo dziwi cię to?
22 sierpnia 2018; 20:17
to w takim razie od mówienia mógł zostać Harta, nie znaczy że wróci
22 sierpnia 2018; 19:47
Przecież nikt mu nie życzy kontuzji, a od tego czy napiszesz "zdrowia" czy nie, mu się nie poprawi
22 sierpnia 2018; 18:48
Co za raczysko w komentarzach. A to niby ci czerwoni nie mają klasy. Zdrowia Claudio.
22 sierpnia 2018; 17:48
@pawel39 Jak Nick Pope w Burnley wróci po kontuzji, to wielce prawdopodobne, że i tak będzie siedział na ławie. Lepiej, więc chyba w City, gdzie można ugrać przynajmniej jakiś Puchar Ligi i Puchar Anglii?
22 sierpnia 2018; 16:51
bob
Claudio Bravo to same problemy. On zwyczajnie nie nadaje się do gry w Anglii, za miękki na to jest. Najlepiej byłoby się go pozbyć i znaleźć normalnego zmiennika dla Edersona.
22 sierpnia 2018; 16:43
I co z tego ze był Hart. Na penwo nie chciał siedzieć kolejny sezon na ławce. To nie maskotka klubu.
22 sierpnia 2018; 16:18
A był jeszcze Hart...