Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Ogromny krok w stronę awansu do ćwierćfinału
13 lutego 2018; 22:47, MCFC89

Manchester City zrobił ogromny krok w stronę awansu do ćwierćfinału rozgrywek Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu 1/8 finału podopieczni Pepa Guardioli pokonali na wyjeździe FC Basel i zrobili ogromny krok w kierunku awansu do kolejnego etapu rozgrywek.

Obywatele od pierwszych minut meczu wzięli się ostro do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać.

W 15. minucie do siatki gospodarzy trafił İlkay Gündogan, który tym samym rozpoczął wiele strzelanie. Trzy minuty później do siatki trafił Bernardo Silva, a gol Sergio Aguero dał Manchesterowi City bezpieczne prowadzenie do przerwy.

Po zmianie stron goście przypieczętowali zwycięstwo trafieniem rozgrywającego świetny mecz Ilkaya Gündogana.

FC Basel - Manchester City 0:4 (0:3)
0:1 Gündogan 18'
0:2 Bernardo Silva 18'
0:3 Aguero 23'
0:4 Gündogan 54