Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Obywatele zainteresowani obrońcą
27 września 2018; 19:26, scarlet

Do zimowego okienka transferowego pozostało 3 miesiące, ale jak to zwykle w tym okresie czasu bywa nie milkną plotki transferowe.

I tak np. we wtorek na Calciomercato mogliśmy przeczytać, że Manchester City jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem na Etihad Stadium serbskiego obrońcy ACF Fiorentina Nikola Milenkovica.

Według włoskiego portalu przedstawiciele Mistrzów Anglii zbliżyli się do otoczenia 20- letniego piłkarza i sondują możliwość zakontraktowania Serba już w zimowym okienku transferowym. Oprócz Obywateli rosłym (195 cm) obrońcą zainteresowane są również Atletico Madryt, Inter Mediolan i Juventus Turyn.

Siedmiokrotny reprezentant swojego kraju przyszedł do Fiorentiny za jedyne 5 mln funtów z Hajduka Split. Działacze La Violi zdając sobie sprawę z faktu, że w  osobie Milenkovica posiadają w składzie nieoszlifowany diament z całą pewnością nie zadowolą się podobną w sumą w razie chęci sprzedaży utalentowanego piłkarza. Aktualna wartość Serba szacowana jest na 15 mln €.

Źródło: www.mancity.com / Foto: https://www.violanation.com


KOMENTARZE(4)
Być może faktycznie przymierzany jako następca takich piłkarzy jak Kompany ( 32 lata ) czy Otamendi ( 30 lat ). Myślę jednak, że potrzeba nam kogoś bardziej zaprawionego i zaznajomionego z Premier League. No i oczywiście Środkowy Obrońca- nie jest to pozycja, na którą transfer potrzebny jest "na już".
27 września 2018; 21:10
Plotki , jak przyjdzie stoper to ewentualnie w lecie w przypadku odejścia Kompanego
27 września 2018; 20:47
Lyon midfielder Tanguy Ndombele (21) remains a serious target for Manchester City despite a €50m bid being rejected in the summer and him recently extended his contract. [Le 10 Sport]
27 września 2018; 19:31
Nie rozumiem naszego zarządu na tą chwilę priorytet to Defensywny Pomocnik słyszałem informację,że mamy składać ofertę za Rabiota.Środkowych obrońców mamy nadmiar
27 września 2018; 19:29