Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
NUFC v MCFC - składy drużyn
29 stycznia 2019; 20:07, scarlet

Za niespełna godzinę na St Jame’s Park rozpocznie się spotkanie 24 kolejki Premier League pomiędzy Newcastle United i broniącym tytułu mistrza Anglii Manchesterem City.

Trenerzy obu ekip odsłonili karty i podali swoje wyjściowe jedenastki, oraz nazwiska zawodników, którzy wcielą się w role zmienników.

Newcastle United: 

Dubravka, Lejeune, Lascelles, Schär, Yedlin, Ritchie, Atsu, Hayden, Longstaff, Rondon, Perez

Rezerwowi: Woodman, Fernandez, Clark, Manquillo, Murphy, Kenedy, Roberts

Manchester City:

Ederson, Fernandiho, Walker, Stones, Danilo, Laporte, D. Silva, De Bruyne, Sane, Agüero, Sterling

Rezerwowi: Muric, Otamendi, Gündogan, Mahrez, B. Silva, Foden, Jesus

 

 

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(92)
Tak ja, a do czego się odwołujesz? :)
31 stycznia 2019; 17:20
@Kopara13 kompromitacja i lekcja pokory. Kto to mówi? :) Ty? :)
31 stycznia 2019; 16:38
@Jackmarczuk kolejna lekcja pokory. Poczekaj co się wydarzy, potem oceniaj. Kompromitujesz się ponad skale
31 stycznia 2019; 00:00
No nie wiem, dla mnie Bernardo więcej by dał w tym meczu od 1. minuty niż David Silva, który człapał niczym Ozil, więc z tym najsilniejszym bym nie przesadzał.

Liverpool już 1-0. Także macie tę swoją porażkę Live. Myślę, że wygrają na luzie z Leicester . Pa, pa, mistrzostwo. Do zobaczenia w 2020?
30 stycznia 2019; 21:08
Chciało by się napisać, aby wystawiać jak najsilniejsze składy na angielskie puchary ( bo one mogą uratować nam ten sezon ), ale wczoraj ten teoretycznie najsilniejszy skład dał ciała. Myślę, że nieprzypadkowo wszystko posypało się jak zszedł De Bruyne. Kreowal akcje, ale i dobrze przerywal. Szkoda tej pierwszej żółtej kartki, bo tak mógłby grać do końca i może inaczej by to wyglądało. W finale EFL Cup z Chelsea będzie więcej miejsca niż z Newcastle, więc teoretycznie nasi powinni mieć łatwiej. Mam nadzieję, że w klubie rozumieją wagę tego meczu i nie odpuszczą sobie
30 stycznia 2019; 21:00
Totalnie szkoda kolejnych punktów! I to jak słusznie komentujecie na miarę straconego mistrzostwa. Głupio mówić ale Pep jak by się zatrzymał w zeszłym sezonie. Miliony podań bez jakiegokolwiek efektu. Posiadanie piki z którego nic nie wynika... Ups, następny mecz z Arsenalem nie wydaje się taki pewny. Nie mówiąc już o Schalke w LM... No ale ten sezon może nie jest jeszcze stracony?
30 stycznia 2019; 20:23
Obaj to jest poziom West Hamu albo Crystal Palace.
30 stycznia 2019; 12:11
Nie reprezentujesz odpowiedniego poziomu i się nie rozwijasz = nie grasz albo odchodzisz. Proste. U nas działa to tak, że się ich trzyma.
30 stycznia 2019; 12:10
Chambord w Realu albo Barcelonie Zinchenki i Delpha nie byłoby już w drużynie, a u nas ich się trzyma za zasługi jakby byli bohaterami wojennymi. Delph obok dobrych mecżów miał też mecze fatalne, popełniał mnóstwo błędów. Tak samo Zinchenko. Nic się z tym nie robi i liczy na cud od trzech okienek. Żenada.
30 stycznia 2019; 12:10
@bob niestety, ale dokładnie tak. W końcu ktoś napisał jakąś analizę. Zero wyciągania wniosków, szukania nowych rozwiązań, powielanie schematów. Dokładnie tak to wygląda w stosunku do poprzedniego sezonu. Mówiłem, że brak wzmocnień w naszym wykonaniu będzie zapowiedzią małego regresu. No i niestety tak jest. Jedyny, który pozytywnie zaskoczył, to Bernardo Silva. Atrybutem drużyny wielkiej jest to, że takich meczów zwyczajnie nie przegrywa. A nam niestety to się przytrafia.
30 stycznia 2019; 11:51
Dziwię się, że nie podjęto kroków w sprawie LO w ostatnie okienka transferowe. To, że Mendy może nie domagać zdrowotnie, już nawet ja przewidywalem, a tacy eksperci w klubie dopiero powinni to wiedzieć. A wariant z Delphem czy Zinchenko uważam, że w ubiegłym sezonie tak kolorowo aż nie wyglądał. Tyle, że zawsze coś wpadało w przodu, to jakoś nikt nie zwracał na to uwagi
30 stycznia 2019; 10:26
bob
1000 krótkich podań do najbliższego zawodnika, 2-3 wykreowane sytuacje bramkowe, bezproduktywne przetrzymywanie piłki, zero agresji i brak planu B jak coś nie idzie - oto cała filozofia Pepa. Setki opracowanych przez niego schematów gry idą do piachu gdy przeciwnik ustawi szczelna obronę, a w ataku wrzuci kilka pilek na aferę. O słabej lewej flance (Danilo) nie warto wspominać. Pep zamiast wzmacniać słabe punkty i tak woli kupować kolejnych niskich pomocników i trzymać ich na ławce.
30 stycznia 2019; 08:08
Trudno Pany, trzeba dziś trzymać kciuki za Lester, do końca sezonu zostało jeszcze parę meczów, więc nie poddajemy się, szkoda meczu ale no tak musiało być, C'mon City!!!
30 stycznia 2019; 07:58
bob
Co Wy z tymi dosrodkowaniami. Przecież w tym zespole nie ma komu wrzucać górnych piłek. Nasi zwyczajnie nie potrafią tak grać co najlepiej widać po wykonywanych rzutach różnych.
30 stycznia 2019; 07:57
No Zinchenko akurat umie dosrodkowac ( to tak a propos, że nie jestem jego hejterem i potrafię też go docenić ). A tak na poważnie- przecież od prawie dwóch sezonów gramy bez klasycznego lewego obrońcy, to czego tu wymagać. Kolarov, gdyby wiedział, że Mendy to będzie taka szklanka, to by może został
29 stycznia 2019; 23:18
Chambord a kto u nas umie dośrodkować? WALKER? On umie dośrodkować? Serio, kto oprócz Bernardo i KDB i może Silvy umie wrzucić na łeb? Dlaczego żaden z bocznych obrońców nie umie ***** piłki wrzucać. Drużyna światowej klasy, a nie posiada tego elementu.
29 stycznia 2019; 23:09
Od początku mówię, że napastnik w stylu Dżeko by się przydał.
29 stycznia 2019; 23:08
Zespół generuje bardzo dużą ilość rzutów rożnych, ale nie ma z nich żadnego zagrożenia