Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Manchester City przegrywa z Liverpoolem w pierwszym meczu ćwierćfinałowym
4 kwietnia 2018; 23:15, MCFC89

Manchester City przegrał na wyjeździe z Liverpoolem 0:3 w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, dzięki czemu to ekipa The Reds jest bliższa awansu do półfinału tych rozgrywek.

Na papierze The Citizens byli faworytami tego spotkania, ale gospodarze bardzo dobrze weszli w mecz. W 12. minucie na bramkę Edersona strzelał Firmino, a odbitą przez bramkarza City piłkę do bramki skierował Mohamed Salah.

Jeszcze przed przerwą bramki dla Liverpoolu zdobyli Alex Oxlade-Chamberlain oraz Sadio Mane i sytuacja City stała się bardzo trudna.

Podopieczni Pepa Guardioli próbowali odrobić straty w drugiej części i byli stroną przeważającą, ale wynik nie uległ już zmianie. Sytuacja Manchesteru City przed meczem rewanżowym nie jest zatem optymistyczna.

Liverpool FC - Manchester City 3:0 (3:0)
1:0 Salah 12'
2:0 Oxlade-Chamberlain 21'
3:0 Mane 31'

Żółte kartki:
Liverpool - Henderson
Manchester City - Otamendi, De Bruyne, Jesus, Sterling

Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson, Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain (85' Moreno), Salah (52' Wijnaldum), Firmino (71' Solanke), Mane

Manchester City: Ederson, Walker, Otamendi, Kompany, Laporte ,Gundogan (57' Sterling), Fernandinho, Silva, De Bruyne, Jesus, Sane

Sędzia: Felix Brych

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(16)
Powstaniemy niczym Fenix z popiołu , trzeba w to wierzyć i każdy z nas wie że jesteśmy w stanie to zrobić !
7 kwietnia 2018; 07:26
Cholernie szkoda tego meczu. Nie zasłużyliśmy na tak wysoka przegraną. No ale cóż. Trzeba grać dalej. Przed nami sporo emocji w nadchodzących meczach.
5 kwietnia 2018; 20:40
Jestem bardzo zawiedziony wczorajszym spotkaniem.W 1 połowie Live jechało City jak chciało.W 2 połowie Live zaczął się bronić i City nawet celnego strzału nie potrafiło oddać....City bez Kuna mega dużo traci.Ciężko mi już wierzyć w awans.W strzelenie 3-4 goli jeszcze wierze,ale że nie stracimy zadnego to juz duzo mniej wierze....
5 kwietnia 2018; 18:58
Guardiola out... ile można patrzeć na to ciągłe klepanie bez celu...
5 kwietnia 2018; 17:41
Jak to możliwe że Pep sam jest sobie winien ? Dlaczego nie grał Sterling a grał Gundogan ? Nie mieliśmy wgl prawego skrzydła!!! Bernardo zamiast Jesusa przecież w tym meczu nie trzeba było atakować tylko pretrzymać piłkę a bernardo umie to robić !!! Ten mecz pokazał tylko że Gundogan nas zawiódł w najważniejszym momencie sezonu to samo Jesus nie jest jeszcze ten chłopak na poziomie ćwierćfinału LM pokazał również ile znaczy dla naszej drużyny Aguero i to że Laporte to dobry obrońca i śmiało może grac na lewej.
5 kwietnia 2018; 11:57
Dlaczego Pep przeprowadził tylko jedną zmianę i nawet nie wpuścił Bernardo. Nie strzeliliśmy ani jednej bramki na wyjeździe a to w rewanżu może być kluczowe
5 kwietnia 2018; 08:58
Tutaj pasuje tytuł "mecz rozstrzygniety juz po 45 minutach" szkoda ze w druga strone. Pokladalem takie nadzieje a jak juz Otamendi probowal przykozaczyc i pojsc sam to juz wogole nerwy mi pusciły a wiadomo jak to sie skonczylo.
5 kwietnia 2018; 06:55
Piłka jest nieobliczalna i moze powtorza wynik City z jesieni gdzie rozbili Livierpool 5-0
5 kwietnia 2018; 00:13
Na kazdym innym stadionie potrafia wygrac tylko nie na Anfield moze ta sytuacja wpłyneła przed meczem co kibice liverpoolu obrzucili autokar ich . Ale zeby nawet strzału nie nie oddac celnego to bardzo zle . Było widac brak Aguero .
5 kwietnia 2018; 00:11
Klątwa Anfield trwa dalej. Czary? Na pewno City tak dziś wyglądał- jakby ktoś ich zaczarowal. Inna drużyna...
5 kwietnia 2018; 00:01
Nie tak to miało wyglądać...Trzeba wierzyć że naszym się uda w rewanżu lecz to będzie wyjątkowo trudne...
4 kwietnia 2018; 23:38
Nie spodziewałem się tego że stracimy 3 bramki i nie strzelimy nic, słabo bardzo słabo...
4 kwietnia 2018; 23:27
1 gol nie powinien być uznany bo Salah był na spalonym
4 kwietnia 2018; 23:27
Szkoda gadać. To była kompromitacja, najgorszy mecz sezonu i to w takim momencie. Trzeba liczyć na rewanż chociaż trzeba będzie cudu żebyśmy przeszli dalej
4 kwietnia 2018; 23:26
Jestem bardzo zawiedziony, ale bede dalej wierzył!
4 kwietnia 2018; 23:22
Pije by zapomnieć