Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Manchester City kontynuuje zwycięską serię!
3 grudnia 2017; 19:18, MCFC89

Manchester City kontynuuje serię zwycięstw. Dzięki trafieniom Nicolasa Otamendiego i Davida Silvy, Obywatele pokonali West Ham United i odnieśli 20 zwycięstwo z rzędu (13 odniesione w Premier League), zachowując ośmiopunktową przewagę nad drugim w tabeli Manchesterem United.

Gospodarze nie rozpoczęli meczu najlepiej i dość niespodziewanie przegrywali po 45. minutach 0:1.

Bramkę na wagę prowadzenia gości zdobył tuż przed przerwą meczu Angelo Obinze Ogbonna.

W 56. minucie Kevin De Bruyne próbował zaskoczyć bramkarza Młotów z rzutu wolnego, ale ten popisał się dobrą interwencją.

Kilkadziesiąt sekund później, gospodarzom udało się wyrównać. W 57. minucie, po dograniu Gabriela Jesusa, piłkę w siatce umieścił Nicolas Otamendi.

Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie w 83. minucie, kiedy do to Adriana pokonał David Silva, który kilka dni temu przedłużył swój kontrakt z Manchesterem City.

Manchester City - West Ham United 2:1 (0:1)
0:1 Ogbonna 44'
1:1 Otamendi 57'
2:1 Silva 83'

Manchester City: Ederson, Walker, Otamendi, Mangala, Danilo (Jesus 46'), Delph, De Bruyne, Silva, Sterling, Sane (Bernardo 90'), Aguero (Fernandinho 85')

West Ham: Adrian - Zabaleta, Rice, Ogbonna, Cresswell - Kouyate (Sakho 43'), Obiang - Lanzini (Arnautovic 69'), Masuaku, Fernandes - Antonio (Ayew 88')

Żółte kartki: Rice, Adrian - De Bruyne