Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Kontuzja De Bruyne
15 sierpnia 2018; 18:38, scarlet

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu nasz podstawowy zawodnik, brązowy medalista mistrzostw świata i reprezentant Belgii oraz jeden z najlepszych piłkarzy Premier League Kevin De Bruyne doznał na treningu urazu prawego kolana.

Na razie nie wiadomo jak poważny jest o uraz i jak długo potrwa przymusowa przerwa z piłką rozgrywającego Mistrzów Anglii.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(3)
bob
Gdyby wszyscy myśleli w ten sposób tj. odczuwali pesymizm w związku z nadchodzącym Mundialem to takich imprez zwyczajnie by nie było. Na szczęście jest dokładnie odwrotnie. Mundial jest dla kibiców piłki nożne na całym świecie i nie wyobrażam sobie, żeby miało go zabraknąć. Co niby mogłoby go zastąpić ? Newsy transferowe w formie serialu ?
17 sierpnia 2018; 11:20
Pierwsza ofiara braku regeneracji w lato z powodu Mistrzostw Świata? Ja gdy zbliżają się MS zamiast euforii, raczej odczuwam pesymizm, bo dla klubu taki turniej to nic dobrego. Aż strach pomyśleć co będzie w 2022 r., gdy Mundial będzie w środku sezonu. Szkoda- Kevin by się przydał na rozbijanie murarką Huddersfield
16 sierpnia 2018; 10:59
Mam nadzieję że to nic poważnego
16 sierpnia 2018; 00:10