Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
KDB: W nowym sezonie wszystko będzie w porządku
21 maja 2019; 19:12, iamblue

Kevin De Bruyne zadeklarował, że w przyszłym sezonie będzie gotowy i w pełni sił. Belg w tym sezonie z powodu kontuzji kolana opuścił większość sezonu, lecz gdy wracał to widać było jego ogromny wpływ na dynamikę ataków Manchesteru City. Mimo tych częstych kontuzji w tym sezonie, De Bruyne nie martwi się stanem swojego zdrowia. Oto jego wypowiedź:

- Gram w piłkę od 11 lat, nie miałem wielu kontuzji więc nie mogę narzekać.

 W swojej karierze rozegrałem prawie 500 spotkań, więc jest to dużo, ale ten rok był zły, ponieważ zacząłem go od dwóch poważnych kontuzji.

 Gdy grasz raz w tygodniu to wszystko jest w porządku, ale kiedy ja grałem pięć czy sześć meczów w ciągu zaledwie dwóch i pół tygodnia, moje ciało powiedziało: "nie, to nie jest możliwe".

 Dla mnie sezon się skończył po meczu z Tottenhamem. Dobrze jest wrócić do drużyny na czas rozdawania nagród. W tym sezonie zabrakło mi szczęścia. 

 Dwie pierwsze kontuzje to był wypadek, po prostu stało się. Za pierwszym razem skręciłem kostkę, za drugim Fosu-Mensah upadł na moje kolano. Gdyby upadł kilka centymetrów dalej, nic by się nie wydarzyło. Wiedziałem, że moje ciało nie jest przygotowane na tak ogromną ilość meczów.

 Nie mam wątpliwości, że po dobrym wypoczynku i przejściu przedsezonowego obozu przygotowawczego, wszystko będzie w porządku.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(2)
Przez wakacje się zregeneruje. Wiadomo, że nie da się w pełni dojść do zdrowia w trakcie sezonu, szczególnie po takiej ciężkiej kontuzji. Wracaj zdrów Kevin!
21 maja 2019; 19:50
Cieszymy się. Dobrze gdybyś miał za sobą bruno fernandesa:)
21 maja 2019; 19:44