Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Informacja dotycząca sondy
25 września 2018; 15:00, scarlet

Na naszej stronie pojawiła się sonda dotycząca jej funkcjonowania, a konkretnie chodzi o tzw. Shoutbox, na którym fani Obywateli (i nie tylko) mogą dyskutować, wymieniać poglądy i wyrażać swoje opinie na tema PL, naszej drużyny i futbolu w szerokim tego słowa znaczeniu.

Niestety, w ostatnim czasie nasza www. nie funkcjonuje tak jakbyśmy sobie wszyscy tego życzyli. Przyczynom takiego stanu rzeczy jest lub może być między innymi shoutbox, tak jak niektórzy z Was sugerowali.   

Pod pisanymi z mozołem i niejednokrotnie z poświęceniem newsami nie pojawiają się żadne komentarze, lub bardzo skąpe i sporadyczne, podczas gdy na SB dyskusja trwa w najlepsze. Celem zlikwidowania SB ma być między innymi ożywienie serwisu i zachęcenie redaktorów po przez komentarze pod danym newsem do jeszcze większego wysiłku i pracy. Każdy komentarz pod newsem, jest dla nas oznaką, że ktoś jednak bierze nas za poważny i wiarygodny serwis i że to co staramy się w jak najlepszy sposób robić nie rozpływa się we mgle.

WY! Jesteście solą tej strony, tego klubu, naszej „Błękitej” społeczności, bez z Was kibiców City funkcjonowanie tego serwisu nie ma najmniejszego sensu,  dlatego też zachęcamy Wszystkich do czynnego udziału w życiu portalu.

Ciągle potrzebujemy redaktorów, newsmanów... ludzi, którym ten serwis, ten klub leży na sercu. ZAPRASZAMY DO REDAKCJI!

Jesteśmy kontynuacją najstarszego serwisu o klubie z niebieskiej części Manchesteru, nie pozwólmy aby to co kiedyś ktoś przed wieloma laty z miłości do klubu założył przestało istnieć.

Z Błękitnym pozdrowieniem

Redakcja

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(12)
Ja jestem za zamknięciem shoutboxa. Można spokojnie dyskutować pod newsami czy zapowiedzią meczu
27 września 2018; 01:07
Dzięki Royal
26 września 2018; 11:46
@jajcarz1998
Jest taka opcja musisz napisać na fb na fanpage tej strony lub na email.
26 września 2018; 10:39
Jest jakaś opcja aby zostać redaktorem i móc dodawać posty ? Mam sporo czasu mógłbym coś wrzucić od czasu do czasu.
26 września 2018; 08:44
@davids dyskutujemy na news z zapowiedzią meczu.Dzisiaj była zapowiedz i juz jest 70 komentarzy może nie wiedziałeś ?
25 września 2018; 23:15
moim zdaniem shoutbox powinien być odpalany tylko i wyłącznie podczas meczów. Fajnie sobie razem pokibicować
25 września 2018; 23:06
Wolałbym żeby główne dyskusje odbywały się pod konkretnym newsem a nie w shoutboxie. Ja również chce zobaczyć dużo komentarzy pod artykułami. Tak jak to jest na np devilpage. Pojawia się news i główna dyskusja w komentarzach dlatego rowniez mysle ze powinniśmy pożegnać shoutbox
25 września 2018; 21:07
Jak dla mnie shoutbox powinien być aktywny tylko na okienka żeby pod newsami też nagle nie robiło się po 30+ komentarzy gdy na razie są od 0 do maks 4. Wtedy łatwiej by się pisało na shoucie ale teraz też jestem za wyłączeniem i ponownym włączeniem w styczniu.
25 września 2018; 16:49
I jeszcze jedno. Nie traktujcie sondy jako głos za/ przeciw osobom, które za nią stoją. Wiem, że paru userow na tej stronie akurat za mną chyba nie przepada. To, że np. @RoYal czy @Chambord popierają likwidację shoutbox nie uprawnia, że ktoś tu ma być psem ogrodnika. Jeśli ktoś ma lepszy pomysł na reaktywację strony, to przecież też może coś zaproponować. My akurat zgłosiliśmy coś takiego.
25 września 2018; 16:35
Sam jestem częstym uczestnikiem dyskusji na shoutboxie i nie powiem, że nie lubiłem z niego korzystać. Myślę, że macie podobnie. Ale to tylko przyzwyczajenie, które można zmienić. Nie wierzę, że strona straci nagle zainteresowanych, bo zniknie shoutbox. Jesteśmy tu dla konkretnego celu, czyli bo interesuje nas wszystko co dzieje się wokół Manchesteru City. Nasze dyskusje śmiało mogą przenieść się pod artykuły, bez uszczerbku dla frekwencji. Napisze więcej. Chciałbym wejść na naszą stronę i zobaczyć, że cyklicznie pod artykułami ukazuje się kilkadziesiąt komentarzy. Nie przegonimy ( przynajmniej na razie stron United czy Arsenalu ), ale większości klubów już bez problemu. Ale jak dalej będziemy pisać na shoutboxie, to nigdy się to nie stanie. A że Shoutbox zawsze będzie korcil, trzeba go pożegnać. To moje zdanie. Co wy na to?
25 września 2018; 16:26
Popieram Chamborda zobaczcie na strone United tam jest główny news i tam dyskutują użytownicy tej strony może warto tak zrobić ?
25 września 2018; 16:12
Dzięki @scarlet za ten news. Wszystkim nam powinno zależeć na dobrym imieniu naszego klubu. A dobre imię w Polsce, to także strona o naszym klubie w języku polskim. Na wizerunek tej strony wpływ zaś ma jakość artykułów, ale przede wszystkim liczba osób je komentująca. To na tej podstawie później postronni wyciągają krzywdzące opinie, że nasza strona jest trupem, a fanów City jest tyle, co kot naplakal. Tymczasem na shoutboxie widać, że nie jest tak źle. W ostatnim dniu meczowym z Cardiff pojawiło się na nim aż 86 komentarzy. Gdyby przenieść je pod konkretny news, to okazalibysmy szacunek dla pracy redaktorów, a postronnym dali znać, że społeczność fanów Manchesteru City istnieje. Argumentem koronnym za likwidacją shoutboxa jest to, że żadna z stron fanow czołowych klubów piłkarskich w Polsce czegoś takiego nie posiada, a mimo to życie na nich kwitnie. Rolę shoutboxa- czyli codziennej platformy wymiany poglądów spełnia główny news. My też tak możemy, tyle, że póki istnieje shoutbox dyskusja będzie przenosić się tam, gdzie więcej ludzi będzie pisać. Tymczasem za parę dni opadnie kurz, ludzie zapomną, że wypadałoby coś pisać pod artykułami i jakby nic wrócą na shoutbox. Człowiek jest już tak skonstruowany, że jak np. zrobią mu przejście dla pieszych daleko od sklepu, do którego chce trafić, to będzie przechodzić tam gdzie mu wygodnie. Dlatego, by ratować stronę należy przenieść dyskusje z shoutboxa pod komentarze, a samego shoutboxa zlikwidować, tak aby nie stanowił konkurencji dla słusznej sprawy.
25 września 2018; 15:46