Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Gündogan: City chce zatrzymać Sane
22 maja 2019; 12:45, iamblue

Leroy Sane ostatnio intensywnie jest łączony z opuszczeniem Etihad Stadium. Najczęstszym kierunkiem podawanym przez media jest Bayern Monachium. Pomimo tego zamieszania jego rodak, Ilkay Gündogan wierzy, że Sane nie opuści Manchesteru City.

- Za każdym razem, gdy ktoś z naszej drużyny nie gra to od razu pojawiają się plotki, łączące danego zawodnika z przenosinami, to jest bardzo częsta sytuacja - powiedział Gündogan w wywiadzie dla Sport Bild.

- Jak już często mówił Pep Guardiola, klub chce zatrzymać Leroy'a.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(2)
@Chambord no tak tylko, że Gundogana stwierdził, że klub chce zatrzymać Sane, czyli jakaś nutka prawdy może być w tym, że przymierza się do transferu. Chociaż moim zdaniem nawet z takim talentem jak nie haruje to mało gdzie będzie znajdzie miejsce w podstawowej jedenastce. Moim zdaniem nie bez powodu Pep go nie wystawia nawet po tak za***iście rozegranym przez niego sezonie.
22 maja 2019; 15:50
Może jak Gundogan podpisze kontrakt, Leroy Sane weźmie przykład z rodaka. Według mnie trzeba wierzyć temu, co mówią publicznie konkretne osoby- Guardiola, że chce zatrzymać Sane, Gundogan- publicznie to potwierdzający i …... Hoeness, który publicznie stwierdza, że Bayern nie zamierza przez najbliższe lata dawać za konkretnego zawodnika więcej niż 80 mln. Pismaki zaś będą wypisywać te teorie, z reguły wyssane z palca, bo z tego żyją. Aż dziw, że ludzie się jeszcze na to nabierają
22 maja 2019; 14:31