Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Guardiola przed meczem z Wolves
11 stycznia 2019; 17:09, Mierzwa44

Przed poniedziałkowym starciem na Etihad przeciwko Wolverhampton Pep Guardiola uczestniczył w konferencji prasowej. Boss nie szczędził pochwał najbliższemu przeciwnikowi:

- Gra przeciwko Wilkom będzie niesamowicie trudna.

- Zrozumieliśmy to w zeszłym sezonie, gdy mierzyliśmy się z nimi w Carabao Cup.

- Widzieliśmy jak grają, są mocni fizycznie, dobrze rozgrywają stałe fragmenty gry, jak również kontrataki. Gdy w ostatnich minutach drużyna jest zmęczona, oni wprowadzają wypoczętych graczy, bronią głęboko, kontrolują wiele obszarów na boisku. Dlatego grają tak dobrze w Premier League.

Pep na konferencji wypowiedział się również na temat zdrowia dwóch zawodników, których zabrakło w dwóch ostatnich meczach - Sergio Aguero oraz Vicenta Kompanego.

- Sergio, zaraz po meczu z Liverpoolem był chory, aktualnie czuje się lepiej, dzisiaj odbył pierwszy trening.

- Kompany miał problem z mięśniem, ale odzyskuje zdrowie po meczu z Liverpoolem. Jest szansa, że obaj będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na poniedziałkowy mecz.

- Reszta graczy nie zgłasza żadnych problemów.

Boss wypowiedział się także na temat powrotu rodziny Gabriela Jesusa, która odwiedziła go w Manchesterze:

- Gracze wiedzą, że są w niesamowitym klubie który stara się dbać o wszystkich, jeśli czegoś potrzebujesz, klub postara się pomóc. On [Gabriel] nie jest sam, ma przyjaciół. W szczególności ma dobre relacje z Brazylijczykami, np. Danilo. Myślę że powrót rodziny nie będzie problemem.

- Zwykle gdy rozmawiamy, mówimy o wydajności graczy. Jednak życie prywatne może mieć duży wpływ na formę zawodników. Gdy jesteśmy szczęśliwi, lepiej wykonujemy naszą pracę. Czasami oceniamy graczy nie wiedząc co dzieje się w ich prywatnym życiu.

- Wszystko co możemy zrobić to powiedzieć im że tu jesteśmy i spróbujemy im pomóc.

 

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(5)
@Citizen88 odezwij się do mnie na Facebooku - Paweł Kopara Kopacki :)
12 stycznia 2019; 18:01
@Mierzwa44 super :-) troszkę strona odzyje, co do meczu to naprawdę ciężki mecz, ogólnie gra Wolves bardzo mi się podoba i jak na Beniaminka PLto świetnie sobie radzą, obyśmy zarobili 3 pkt
12 stycznia 2019; 15:49
Ciezki mecz się szykuje. Wolves potrafią być nieprzewidywalni ale gramy u siebie więc 3pkt muszą byc
12 stycznia 2019; 13:15
Ta strona nigdy nie umrze xd ????
11 stycznia 2019; 18:56
Witam, zgłosiłem się dzisiaj do pisania artykułów na stronie, bo aż mi szkoda że tak nic się nie dzieje. Nie gwarantuje że będę pisał nie wiadomo ile newsów, ale chciałbym po prostu w wolnej chwili coś wyszukać i się z Wami podzielić. Mam nadzieję że to docenicie i strona trochę się ożywi.
Pozdrawiam :)
11 stycznia 2019; 17:13