Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Guardiola o przyszłości Harta
30 kwietnia 2018; 12:32, MCFC89

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola uważa, że klub podejmie właściwą decyzję w sprawie Joe Harta, jeśli West Ham United nie zdecyduje się na podpisanie długoterminowego kontraktu z angielskim bramkarzem.

Hart zbliża się do końca okresu wypożyczenia w londyńskim klubie i jeżeli Młoty nie zdecydują się na podpisanie z nim stałego kontraktu, powróci on do Manchesteru City, z którym ma umowę do 2019 roku.

Trener West Hamu, David Moyes poinformował, że nie podjęto żadnej decyzji w sprawie przyszłości Harta, podczas gdy Pep Guardiola twierdzi, że nie wie nic o planach londyńskiego klubu.

- Myślę, że to była najtrudniejsza decyzja, jaką podjąłem od czasu, kiedy zostałem trenerem (decyzja o wypożyczeniu Harta).

- Joe od samego początku mojego pobytu w Manchesterze był niesamowitym profesjonalistą i nie ma wątpliwości co do jego jakości.

- Jestem jednak tutaj, aby podejmować decyzje - czasami dobre, czasami nie, ale tego dowiadujemy się w przyszłości.

- Joe jest naszym graczem i jeśli nie będzie grał u nas w następnym sezonie, porozmawiamy. Porozmawiamy z klubem i podejmiemy właściwą decyzję.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(7)
Ja bym go nie skreślał, na pewno nie jest gorszy od Cloudio
1 maja 2018; 22:50
Ja bym z wielką chęcią chciał Harta ,ale do tego nie dojdzie niestety, bo wątpie żeby chciał byc u nas jako rezerwowy poniewaz jeszcze na tyle mlody jest ze moze gdzie indziej w podstawowym skladzie grac.Guardiola niestety bardziej ceni gre nogami niz bronienie a wiadomo ze Hart nogami gra duzo gorzej od Edersona mimo iz bronienie maja na podobnym poziomie(nie liczac lat swietnosci Harta).Jednak nadal w glebi duszy nadal bardzo licze ze wroci i pokaze co potrafi.
1 maja 2018; 18:31
Widzę te szydere - niech powalczy z Edersonem. Czas leczy rany, nie długo nikt nie będzie żałował decyzji Pepa i zapomni o Harcie. Bravo niech sobie siedzi na ławce, a Hart niech poszuka sobie klubu gdzie będzie regularnie grał
1 maja 2018; 15:18
Trzeci sezon na wypożyczeniu w średniaku się szykuje, na dodatek na utrzymaniu City, bo przecież West Hamu czy Torino nie stać na jego wygórowaną pensję. Ciekawe czy przekona do siebie jakiś Southampton czy Huddersfield, obecnie nawet na ławkę w City za słaby.
30 kwietnia 2018; 21:12
Joe powinien walczyć o Wyjściową 11 z Edersonem :D
30 kwietnia 2018; 17:33
Bravo out Hart do walki z Edersonem
30 kwietnia 2018; 17:20
Jeśli Bravo odejdzie w lecie to dlaczego by nie zatrzymać u siebie Harta?
30 kwietnia 2018; 12:39