Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Dlaczego odszedł Sancho?
17 marca 2019; 07:55, scarlet

Pep Guardiola jest często konfrontowany z pytaniem jak mógł na to pozwolić Jadonowi Sancho opuścić Manchester City i przenieść się do Borussii Dortmund. W wywiadzie dla Sky Sports Hiszpan dał do zrozumienia, że w tej sprawie miał związane ręce.

Jadon Sancho błyszczy w koszulce z BvB i większość fachowców obserwujących rozgrywki Bundesligi wypowiada się o nim w samych superlatywach. Młody skrzydłowy jest obecnie jednym z najlepiej zapowiadających się młodych piłkarzy w Europie. To, że reprezentant Anglii gra obecnie w Dortmundzie, a nie w Manchesterze City jest często zarzucane szkoleniowcowi Obywateli.

- Co można zrobić gdy wciąż słyszysz ‘nie’ ‘nie’ ‘nie’ – opisał przebieg rozmów negocjacyjnych z 18- latkiem i jego ojcem Guardiola.

Dodał również, że Sancho nie chciał podjąć wyzwania w Manchesterze City w przeciwieństwie do swojego byłego kolegi z drużyny Phila Fodena.

- Nie chciał podjąć wyzwania i sprawdzić czy jest w stanie przebić się do drużyny. Potem nie pojawiał się na treningach chociaż powinien był przyjść. Zdecydował się wyjechać i klub nie robił mu przeszkód.

- W tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze i gratuluję mu z tego powodu. Wykonuje niesamowitą pracę. Poczynił niewiarygodne postępy. Co by się stało gdyby tutaj został? Nie wiem. To zależy od piłkarzy i ich postawy na boisku.

Źródło: www.90min.com / Foto: www.sportbild.bild.de


KOMENTARZE(2)
@chambord on miał wtedy 14 lat, a to były już sprawy między dorosłymi. To wina tylko i wyłącznie naszego zarządu. Ale coś czuje, ze kiedy wróci bo dortmund będzie dla niego za mały
17 marca 2019; 09:13
Żeby jeszcze przez tego całego Sancho nie nałożyli nam bana transferowego. Nie dość, że nic z niego nie mamy, to jeszcze może nam zwalić przebudowę zespołu
17 marca 2019; 08:46