Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Conte: Jesteśmy sfrustrowani
3 marca 2018; 15:02, MCFC89

Szkoleniowiec Chelsea, Antonio Conte wziął udział w konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Manchesterem City.

Włoski trener wyznał, że jego zespół jest nieco poirytowany faktem, że nie udało mu się nawiązać skutecznej walki z drużyną The Citizens w walce o mistrzostwo Anglii.

- Manchester City wygrał ligę przed końcem pierwszej części sezonu. To wielka frustracja dla mnie, dla moich graczy i dla klubu. Jeśli nazywasz się Chelsea, musisz próbować walczyć do końca i dlatego jesteśmy sfrustrowani.

- Kiedy zaczynasz sezon, zaczynasz od starań, aby dać z siebie wszystko. Myślę, że robimy co w naszej mocy i staramy się zrobić wszystko dla tego klubu. Musimy to kontynuować, ale Premier League to trudna liga i będzie szczególnie trudna w przyszłości, ponieważ jest wiele zespołów, które rozwijają się w fantastyczny sposób. Musimy to wiedzieć i zaakceptować to. Musimy spróbować znaleźć nowe rozwiązania na przyszłość. 

- Teraz najważniejszą rzeczą jest skupienie się na teraźniejszości. Musimy dać z siebie wszystko w celu zdobycia miejsca gwarantującego grę w Lidze Mistrzów. Nie będzie łatwo, ponieważ jest wielu konkurentów i w tym momencie musimy się na tym skupić.

Źródło: www.chelseafc.com / Foto: www.chelseafc.com


KOMENTARZE(1)
Będzie jeszcze bardziej kiedy wygramy z Chelsea ;)
3 marca 2018; 15:08