Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Co z kontraktem Sané?
14 marca 2019; 20:23, scarlet

Kontrakt Leroya Sane w Manchesterze City obowiązuje do 2021 roku jednak rozmowy o jego przedłużeniu utknęły ostatnio w martwym punkcie.

Ja możemy przeczytać w Daily Mail przyczyną takiego stanu rzeczy jest matka 23- latka, była olimpijka, zdobywczyni brązowego medalu w gimnastyce rytmicznej na igrzyskach w Los Angeles w 1984 roku Regina Weber.

Sane faktycznie reprezentowany jest przez swojego ojca, byłego piłkarza między innymi SC Freiburg i 1. FC Nürnberg Souleymane, lecz w rozmowy z włodarzami Manchesteru City zaangażowana jest również jego matka i to właśnie ona blokuje podpisanie nowej długoterminowej umowy.

„Czuję się tutaj od pierwszego dnia naprawdę jak w domu i oczywiście, że jest to możliwe”- odpowiedział w grudniu reprezentant Niemiec na pytanie dziennikarzy o ewentualnym przedłużeniu umowy z 5- krotnymi mistrzami Anglii.

Źródło: www.weltfussball.de / Foto: www.spiegel.de


KOMENTARZE(5)
Tak to jest jak grasz w wielkiej ekipie, że nie zawsze grasz od początku i zmiana klubu tu nic nie pomoże
16 marca 2019; 18:35
Zgodzę się nie zawszę gra od początku ale według mnie gdzie on będzie grał tak jak w City ? Real sytuację będzie miał podobną jak nie gorszą , Barca tak samo , no chyba że przejdzie do Stoke City to tam będzie grał pierwsze skrzypce w każdym meczu . Ale mi sie wydaje że poprostu Matuszka chce wiecej pitosu od City wynegocjować.
16 marca 2019; 17:46
Mami ma ponoć pretensje o to, że synek nie zawsze gra od początku.
16 marca 2019; 03:33
Ciekawe co mamusia dla niego wymyśliła xd tutaj ma świetne warunki do rozwijania się, City to jeden z najlepszych klubów na świecie i Sane gra tutaj regularnie, w dodatku hajs się zgadza, także ciekawi mnie to.
15 marca 2019; 19:31
Niech matka nie kozaczy bo synek wyląduje na trybunach jak Rabiot
15 marca 2019; 11:31