Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Bravo zostanie w Manchesterze City?
19 kwietnia 2017; 22:03, MCFC89

Claudio Bravo od początku swojej przygody z Manchesterem City, nie ma łatwego życia. 

Reprezentant Chile dołączył do klubu z Etihad Stadium przed rozpoczęciem obecnego sezonu i wywołał sporo kontrowersji, ponieważ jego transfer w dużej mierze przyczynił się do odejścia z klubu, ulubieńca kibiców City, Joe Harta.

Były zawodnik FC Barcelony szybko znalazł się na cenzurowanym, a jego występy często spotykały się z falą krytyki, co sprawiło, że w bramce The Citizens coraz częściej zaczął pojawiać się Willy Caballero.

Mimo nie najlepszego początku kariery na Wyspach Brytyjskich, Bravo najprawdopodobniej pozostanie w klubie na kolejny sezon.

Spekulowano, że Chilijczyk może rychło pożegnać się z Manchesterem, ale według informacji The Sun, coraz lepiej radzi sobie on z językiem angielskim, co powinno przyśpieszyć jego aklimatyzację.

Podobno trener Pep Guardiola planuje transfer bramkarza, ale miałby on trafić do klubu w kontekście wygasającej umowy Willy'ego Caballero.

Źródło: www.thesun.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(1)
bob
Może być ciężko się go pozbyć, zwłaszcza po takim sezonie. Poza tym jedyny wysokiej klasy trener, który bardziej u bramkarza ceni jego grę nogami niż obronę piłek lecących w światło bramki to niestety Guardiola. Jeśli Bravo zostanie to żeby wygrywać trzeba będzie strzelać dużo lub bardzo dużo bramek, by nie miał szansy wszystkiego zepsuć. To ostatnie to jednak również zarzut do obrońców.
20 kwietnia 2017; 16:10