Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Agent: Mooy jest obserwowany przez wiele klubów
20 kwietnia 2017; 19:53, MCFC89

W środę w angielskich mediach pojawiła się informacja o możliwym transferze Aarona Mooya do przedstawiciela angielskiej Premier League - Middlesbrough FC.

26-letni Australijczyk gra obecnie na zasadzie wypożyczenia w Huddersfield, który walczy o awans do Premier League, a jego przyszłość w duże mierze uzależniona jest od miejsca, jakie zajmie na koniec sezonu jego aktualna drużyna.

Mooy prezentuje bardzo dobrą formę na zapleczu Premier League, przez co chęć jego pozyskania wykazuje wiele innych klubów. Powrót pomocnika do Manchesteru City i gra pod wodzą Pepa Guardioli wydaje się być jednak mało prawdopodobna.

Agent Australijczyka zdementował jednak informacje o negocjacjach z Boro.

- Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć, że Middlesbrough jest zainteresowany Mooyem. Mogę tylko potwierdzić, że póki co nie skontaktował się ze mną nikt w tej sprawie.

- To może być prawda. ponieważ jest mnóstwo klubów, które oglądały Aarona.

- Jeśli media spekulują na temat każdego trenera, który przyjechał obejrzeć występ Aarona dla Huddersfield, to będzie on musiał dołączyć do każdego zespołu w Anglii.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(1)
Myślę że Pep powinien dać mu szansę tak jak Aleixowi, dla tych zawodników każda minuta na boisku jest ważna ale nasz wybitny menedżer woli na ostatnie minuty wprowadzać Fernando...
20 kwietnia 2017; 22:03