Pride in Battle

Poprzedni mecz - 13.02.2017

Vitality Stadium; godz. 21:00

AFC Bournemouth
0 : 2
AFC Bournemouth
AFC Bournemouth
Manchester City

Następny mecz
FA Cup - 01.03.2017

Etihad Stadium; godz 20:45

Manchester City
:
Huddersfield Town
Manchester City
Huddersfield Town

Następny mecz - 05.03.2017

Stadium of Light; godz. 17:00

Sunderland AFC
:
Sunderland AFC
Sunderland AFC
Manchester City

Fortuna za Alliego?

Fortuna za Alliego?

Autor: Tru

2 komentarzy

Daily Express informuje, że Pep Guardiola jest gotowy pobić rekord transferowy, by sprowadzić na Etihad młodego pomocnika Tottenhamu i reprezentacji Anglii.

Manchester City dołączył do Realu Madryt oraz Paris Saint-Germain, które zagięły parola na Dele Alliego. Według informacji zdobytych przez Daily Express, zarząd The Citizens zapowiedział, że znajdzie pieniądze na młodego Anglika i na jego sprowadzenie jest w stanie wydać więcej, niż Manchester United zapłacił za Paula Pogbę.

Pep Guardiola jest podobno ogromnym fanem talentu pomocnika Tottenhamu. Ten idealnie pasuje do koncepcji Katalończyka, który po sezonie chce pożegnać się z grupą najstarszych piłkarzy i w ich miejsce sprowadzić nie tylko młodszych zawodników, ale także „wychowanych” w Premier League. Pep oraz zarząd Manchesteru City wierzą, że budując zespół wokół Alliego, uda się powiększyć gablotę z trofeami na Etihad Stadium.

Tottenham ani myśli sprzedawać swoją gwiazdę, dlatego też można spodziewać się twardych negocjacji oraz ewentualnej kwoty odstępnego przekraczającej tę, jaką za Pogbę zapłacił United.

Źródło: Daily Express


Komentarze

Sirhc21

Sirhc21

Daily Express i wszystko jasne.

17.02.2017; 14:54
bob

bob

Świetny zawodnik, byłby wzmocnieniem niemal dla każdej drużyny.

17.02.2017; 15:05