Pride in Battle

Poprzedni mecz - 15.01.2017

Goodison Park; godz. 14:30

Everton FC
4 : 0
Everton FC
Everton FC
Manchester City

Poprzedni mecz
FA Cup - 06.01.2017

London Stadium ; godz 20:55

West Ham United
0 : 5
Manchester City
West Ham United
Manchester City

Następny mecz - 21.01.2017

Etihad Stadium; godz. 18:30

Manchester City
:
Manchester City
Manchester City
Tottenham

Chiny nie dla Silvy

Chiny nie dla Silvy

Autor: Tru

1 komentarzy

Łączony z przenosinami do Chin rozgrywający czuje się szczęśliwy w Manchesterze i nie zamierza podążyć śladami takich piłkarzy, jak Carlos Tevez czy Oscar, którzy postanowili kontynuować swoją piłkarską karierę w Azji.

Ostatnio bardzo głośno o transferach do Chińskiej Super Ligi, która niezwykle się zbroi i stawia na znane nazwiska. Wielomilionowe transakcje i lukratywne kontrakty – to przyciągnęło do Chin takie gwiazdy, jak Hulka, Ramiresa czy ostatnio Carlosa Teveza i Oscara. Chińczycy nie powiedzieli ostatniego słowa i zarzucili sieci na wielu innych zawodników, w tym – jak informują media – na Davida Silvę. Rozgrywający Manchesteru City nie ma jednak zamiaru opuszczać Etihad i zamierza wypełnić kontrakt łączący go z The Citizens.

Hiszpan pod ostatnią umową złożył podpis w 2014 roku i jest związany z klubem do 2019 roku. W rozmowie z Onda Cera powiedział: – Mój kontrakt jest jeszcze ważny przez dwa i pół roku, i jestem tu bardzo szczęśliwy.

Kibice City z pewnością odetchnęli z ulgą, ponieważ jeden z najlepszych rozgrywających nie tylko Premier League, ale światowej piłki, zamierza kontynuować swoją karierę w Manchesterze i tu zdobywać kolejne trofea, w tym kolejne mistrzostwa Anglii. W tym roku będzie to trudne zadanie, jednak jak przyznał sam piłkarz: – Musimy walczyć do końca. Tytuł wygra ten zespół, który okaże się najlepszy w drugiej połowie sezonu

Źródło: Goal.com


Komentarze

dz0n.

dz0n.

Powinno raczej byc "Silva nie dla Chin". Jeszcze nie czas na emeryturke

10.01.2017; 18:23