Ade: "Nie przyszedłem tutaj dla pieniędzy"
Dodano: 19.07.2009 11:15 Autor: Sebuninho,
- "Ludzie którzy myślą, że dołączyłem do City dla pieniędzy są w błędzie. Gdyby pieniądze były dla mnie najważniejsze, dołączyłbym w zeszłym sezonie do Barcelony lub Milanu. Te kluby oferowały mi większe pieniądze." - powiedział Adebayor.
- "Dołączyłem do Citizens, ponieważ byłem pod wrażeniem rozmowy z właścicielem klubu, który ma ogromne ambicje względem przyszłości tego klubu. Chcę być częścią klubu, który ma potencjał aby zostać jednym z najlepszych na świecie"
Togijczyk, który dołączy do nowych kolegów klubowych na początku przyszłego tygodnia, zaznaczył również, że ma nadzieję, iż City będą w stanie już w przyszłym sezonie przedrzeć się do top4 w Premier League.
- "Dlaczego mielibyśmy tego nie zrobić w tym sezonie? Mamy wszystko, aby to uczynić. Właściciel i wszyscy pracownicy klubu chcą, aby Manchester City stał się jednym z najlepszych klubów na świecie. Bedziemy walczyć, aby tak się własnie stało. Chcę wygrywać trofea - to moja ambicja. Zespół ma odpowiednią jakość i managera, który wie czego chce i jest fajnym gościem."
- "Wszyscy w klubie wykazują się dużym szacunkiem do mnie i pokazują swoją postawą jak chcą to budować. Mam w sobie dużo ambicji i chcę być częścią rodziny Manchesteru City. Wiem, że mogę sporo zaoferować temu zespołowi i mogę obiecać, że będę ciężko pracował, aby pomóc w wywalczeniu sukcesów."
- "Jestem szczęśliwy, że się tutaj znalazłem. Kiedy dołączasz do nowego klubu, chcesz się w nim czuć jak w domu i to jest coś, co chciałbym poczuć tak szybko jest to możliwe. Fani zachowują się fantastycznie względem mojej osoby." - zakończył 'Ade'.
Źródło: mcfc.co.uk
Tak, tak... Nie przyszedłem tu dla pieniędzy? A dlaczego? Jestem ciekawy czy 2 lata temu też by doszedł do City :)
No nie wiem czy tylko dla kasy bo co to mu za różnica zarabiać 100tys. czy 150tys.? Przecież i tak tego wszystkiego nie wydaje to chyba nie taka różniaca. Dobrze że kupiliśmy kolejnego gracza z PL bo po 1 osłabiamy rywali a po 2 nie będą potrzebowali dużo czasu żeby sie aklimatyzować. Super by było sprowadzić jeszcze Lesscota.
Ad. DawidCFC Człowieku, co Ty w ogóle wygadujesz? City nie miało możliwości budowania potęgi 2 lata temu. Zbyt logiczne dla Ciebie, zeby to zrozumieć? Poza tym, cóż za hipokryzja ze strony kibica Chelsea (ciekawe od kiedy..?).
Zdumiewające jest to jak niektórzy kibice innych klubów udają tu niesamowite cnotki... Faktem jest to, że dziś piłka to pieniądze, które generują kolejne pieniądze i biznes się kręci... Gdzie byłby którykolwiek z Waszych klubów gdyby nie kasa, u jednych większa, u drugich mniejsza, ale jednak zawsze kasa.
Nie ma co tutaj z Adebayor'em zgodze sie. Jak byl wczesniej komentarz o nim, ze chce zwrocic uwage takim druzyna jak CFC ManU czy LFC, zeby po prostu dolaczyc do lepszej druzyny niz Arsenal. Pewnie znudzilo mu sie walczyc tylko o Carling Cup i Puchar Anglii. Z wyzej wymienionymi druzynami moglby powalczyc o wiele wiecej. Do City dolaczyl bo tylko oni interesowali sie procz Milanu ale jak nam wiadomo Milan rowniez nie ma ostatnio zadnych sukcesow na arenie miedzynarodowej jak i krajowej wiec wydaje mi sie ze tylko Manchester City mu zostal bo w Arsenalu juz go nie chca. Zobaczymy jak to bedzie jak tylu napastnikow beda bic sie o miejsce w wyjsciowej 11-ce. A moze po sezonie zaczna prosic o rozwiazanie z danym klubem umowe. Wszystko wyjasni sie w niedalekiej przyszlosci. CFC FOREVER.
Dokładnie DawidCFC, Adebayor przyszedł tylko i wyłącznie dla kasy. Sam czytałem z nim wywia, w którym mówił, że dla niego bardzo ważne sa pieniądze, że gdyby było inaczej to niw wyjechałby z Togo do Anglii, bo w Afryce czuje się najlepiej :). Więc nie ma się co oszukiwać. Qasqas: Trofea? Dobry żart. Zamiast wzmacniać poszczególne formacje, aby stworzyć świetny zgrany zespół, Arabowie kupują tylko napastników. Tevez, Santa Cruz, Bellamy, Roobinho, Adeabyeor, chyba będziecie grlai 4-2-2 :-)
jestem kibicem city i wieze w sukcesy ale nie wieze w to ze adebayor nie przeszedl dla pieniedzy
popieram danon755 ale wiem że Ade to dobry piłkarz i wiele wniesie do City
Marcin22, to proste. Ale będzie jeszcze zimowe okienko i przyszłe. Moim zdaniem jak City w tym sezonie ugra ligę europejską, zajmie jakieś 5 miejsce to będzie dobry wynik. 4-2-2? Bez bramkarza i dwóch zawodników z pola? Bardzo ciekawą masz koncepcję, moje gratulacje :-)
śmieszne jest gadanie, ze przyszedł tu dla pieniedzy. Gdybym był na jego miejscu tez przeszedłbym do city, tu chodzi o wkład w rozwój tego klubu, zapisania sie w historii, to jest prawie jak w FM robienie potegi z przeciętnego klubu. Mi na przykład podoba sie takie stopniowe dążenie do potęgi.
POlubiłem ten klub!!! w tym roku na pewno beda w lidze mistrzów!!! ale z barca nie wygrają!!
Miło to słyszeć, ale wydaje mi się, że żaden z obecnych transferów nie połakomił się na pieniądze, Witaj Emmanuel i może w końcu wypadałoby zdobyć Koronę Króla Strzelców
Dzieciak99 w tym roku NA PEWNO nie będą w LM, gdyż w niej nie grają, a realistycznie patrząc to City odbiega od top'u. Nie w tym sezonie.
Chelsea Fanatic--->''Jak byl wczesniej komentarz o nim, ze chce zwrocic uwage takim druzyna jak CFC ManU czy LFC, zeby po prostu dolaczyc do lepszej druzyny niz Arsenal. Pewnie znudzilo mu sie walczyc tylko o Carling Cup i Puchar Anglii.''--Szkoda że Chelsea jeszcze 6 lat temu walczyła o jakiekolwiek trofea i czy jej wtedy kibicowałeś ;) Widzę w ogóle nie szanujesz takiej drużyny jak Arsenal, a szkoda.
To dlaczego innego? Żall.. nawet nie potrafisz sie przyznac do prawdy kiedys Cie lubialem ale teraz jestes nikim!















Trofea... Nie w tym sezonie, w tym może TOP4. Ale w następnym, kto wie.