Pride in Battle

Poprzedni mecz - 13.02.2017

Vitality Stadium; godz. 21:00

AFC Bournemouth
0 : 2
AFC Bournemouth
AFC Bournemouth
Manchester City

Następny mecz
FA Cup - 01.03.2017

Etihad Stadium; godz 20:45

Manchester City
:
Huddersfield Town
Manchester City
Huddersfield Town

Następny mecz - 05.03.2017

Stadium of Light; godz. 17:00

Sunderland AFC
:
Sunderland AFC
Sunderland AFC
Manchester City

PREMIER LEAGUE – PORADY BUKMACHERSKIE

PREMIER LEAGUE – PORADY BUKMACHERSKIE

Autor: Redakcja

0 komentarzy

Coś przestało funkcjonować w Manchesterze City... Jednak zespół Pepa Guardioli, mimo swoich problemów, ciągle utrzymuje się na szczycie tabeli. Pytanie tylko: na jak długo?
Wliczając środową porażkę z Manchesterem United w Pucharze Ligi, City nie potrafi wygrać od sześciu meczów i prawdopodobniej ciągle liże rany po wysokiej porażce 0:4 z Barceloną w Lidze Mistrzów. Po tym spotkaniu The Citizens odniosło jeszcze frustrujący remis 1:1 z Southamptonem, który dolał oliwy do ognia wszystkim krytykom filozofii trenerskiej Pepa.
Nie można zapominać, że ta sama filozofia przyniosła mu ponad dwadzieścia trofeów i nawet mimo ostatniego spadku formy, jego City ciągle przewodzi ligowej stawce. Jednak Hiszpan z pewnością zdążył przekonać się, że Premier League rządzi się swoimi prawami i w tych rozgrywkach jego drużyna będzie poddawana trudnym testom znacznie częściej, niż miało to miejsce podczas jego przygód z La Ligą i Bundesligą. Oznacza to jedno – na Wyspach będzie mu znacznie ciężej wywalczyć tytuł mistrzowski!
O wyrównanym poziomie całej ligi niech świadczy chociażby West Brom prowadzony przez Tony’ego Pulisa. Patrząc na ich skład, ciężko zauważyć jakieś wielkie gwiazdy, ale to nie przeszkadza zespołowi w nawiązywaniu równorzędnej walki z każdą napotkaną drużyną.
Pep Guardiola
Nikt nie podejrzewa, że w starciu z Manchesterem City WBA położy się i będzie liczyło na najniższy wymiar kary, jednak to goście będą zdecydowanym faworytem – głównie ze względu na swoją jakość.


Zobacz jak typuje Piotr Dumanowski ten i pozostae mecze tej kolejki:

Pozostałe analizy najciekawszych spotkań:

https://www.betsafe.com/pl/blog/sport/pilka-nozna/premier-league/premier-league-porady-bukmacherskie-tydzie-10

 

Źródło: Betsafe


Komentarze